Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Czas realizacji uzależniony jest od dostępności danego produktu w magazynach. Statusy dostępności:

  • od ręki: produkt znajduje się w magazynie głównym, jeżeli wpłata za zamówienie zostanie zaksięgowana do godz. 14:00, towar wysyłany jest w ten sam dzień;
  • 2 – 3 dni: produkt znajduje się w magazynie zewnętrznym, czas realizacji wynosi 2, 3 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie;
  • do 7 dni: produkt znajduje się w magazynie zewnętrznym, czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych jednak dokładamy wszelkich starań by zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej.

W przypadku zakupu kilku produktów może się zdarzyć, że Twoje zamówienie zostanie podzielone i otrzymasz dwie przesyłki. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych doatkowych kosztów.

Dostawy odbywają się w dni robocze – od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Prosimy o wybór takiego adresu dostawy przesyłki, aby jej skuteczne doręczenie było możliwe w godzinach określonych powyżej.

Zamówione towary są dostarczane na terytorium Polski. Możliwa jest dostawa zamówienia do krajów Unii Europejskiej po uprzednim uzgodnieniu kosztów przesyłki.

Koszt dostawy wynosi:

12 zł przy zakupach poniżej 200 zł:

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł