Formy płatności

W naszym sklepie internetowym za złożone zamówienie można zapłacić w następujący sposób:

  • płatność elektroniczna (online) – jest to najwygodniejszy i bardzo bezpieczny sposób dokonywania płatności za pośrednictwem internetu. Istnieją dwa sposoby płatności: e-przelew lub zapłata kartą płatniczą. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie, wybierasz swój bank i dokonujesz zapłaty. Płatności te dokonywane są za pośrednictwem serwisu eCard S.A., który zapewnia bezpieczne transakcje i jest zintegrowany z większością usług bankowości elektronicznej zapewnianych przez polskie banki.

  • płatność przelewem – po złożeniu zamówienia na podany przez Państwa adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie, z numerem konta, na który należy dokonać płatności. Przesyłka zostanie wysłana w momencie gdy płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Środki należy przelać na rachunek:

    36 1140 2004 0000 3102 7677 5004 (mBank)

    Lotaro.pl, Koma Magdalena Wojtowicz
    ul. Główna 94/29, 54-061 Wrocław

  • płatność przy odbiorze (za pobraniem) – płacisz gotówką przy odbiorze towaru. Usługa dodatkowo płatna 4 zł.

Wszystkie formy płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Sklep internetowy z walizkami

Lotaro to internetowy sklep podróżnika, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne w trakcie podróży. Wśród naszych produktów znajdują się walizki podróżne na kółkach, torby,akcesoria podróżne a także mnóstwo gadżetów przydatnych w podróży czy na prezent.

Niezależnie od tego czy jest to krótka podróż służbowa, wyjazd rodzinny czy wakacje z przyjaciółmi z pewnością potrzebna Ci będzie walizka lub plecak, którą znajdziesz u nas.Posiadamy też sporo gadżetów, które spodobają się każdemu miłośnikowi podróży. Są to między innymi mapy zdrapki, kolorowe zawieszki do bagażu, globusy korkowe, etui na paszport czy dzienniki podróżnika.

Oprócz produktów związanych z podróżami oferujemy również plecaki szkolne. Wśród naszych bestsellerów są plecaki na kółkach amerykańskiej marki JWorld New York. To jedne z najpopularniejszych plecaków na kółkach Polsce.

Jeśli podróżujecie z dziećmi zajrzyjcie do działu z gadżetami i akcesoriami, które umilą niejedną, długą podróż. Przydatne okażą się kocyki i zagłówki podróżne dla dzieci, magnetyczne gry podróżne czy bidony. Każdy mały podróżnik powinien też posiadać, swoją własną walizkę. Proponujemy kolorowe jeździki od Trunki, zwierzątka od Skip Hop czy unikalne i wyjątkowe walizki kabinowe od BGBerlin.

Nasz sklep internetowy z walizkami prowadzimy od 2012 roku. Od tego czasu ściśle współpracujemy z największym w Polsce serwisem rezerwacyjnym tanie-loty.pl. Serdecznie zapraszamy! Jeśli masz pytania zadzwoń do nas lub napisz. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zacznij podróże z Lotaro.pl