Nie masz konta?

Załóż konto używając swojego adresu e-mail, by otrzymać dostęp do licznych przywilejów: Strefy Niskich Cen, Historii zamówień, Wiadomości wewnętrznych i wiele więcej…

[ultimatemember form_id=20200]

Administratorem Państwa danych osobowych jest Koma Magdalena Wojtowicz z siedzibą przy ul. Głównej 94/29 we Wrocławiu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów założenia konta i realizacji zamówień oraz w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie oferty handlowej, dla celów marketingowych. Odbiorcami danych mogą być tylko i wyłącznie podmioty wspierające Koma Magdalena Wojtowicz w zakresie funkcjonowania serwisu oraz realizacji zamówień. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda oraz w zakresie działań marketingowych usprawiedliwiony cel administratora danych. Posiadają Państwo prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do założenia konta i realizacji zamówień. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia wycofania udzielonej przez Państwa zgody. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe:
Dane kontaktowe administratora danych:
Koma Magdalena Wojtowicz, ul. Główna 94/29, 54-061 Wrocław
e-mail: sklep@lotaro.pl

Sklep internetowy z walizkami

Lotaro to internetowy sklep podróżnika, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne w trakcie podróży. Wśród naszych produktów znajdują się walizki podróżne na kółkach, torby,akcesoria podróżne a także mnóstwo gadżetów przydatnych w podróży czy na prezent.

Niezależnie od tego czy jest to krótka podróż służbowa, wyjazd rodzinny czy wakacje z przyjaciółmi z pewnością potrzebna Ci będzie walizka lub plecak, którą znajdziesz u nas.Posiadamy też sporo gadżetów, które spodobają się każdemu miłośnikowi podróży. Są to między innymi mapy zdrapki, kolorowe zawieszki do bagażu, globusy korkowe, etui na paszport czy dzienniki podróżnika.

Oprócz produktów związanych z podróżami oferujemy również plecaki szkolne. Wśród naszych bestsellerów są plecaki na kółkach amerykańskiej marki JWorld New York. To jedne z najpopularniejszych plecaków na kółkach Polsce.

Jeśli podróżujecie z dziećmi zajrzyjcie do działu z gadżetami i akcesoriami, które umilą niejedną, długą podróż. Przydatne okażą się kocyki i zagłówki podróżne dla dzieci, magnetyczne gry podróżne czy bidony. Każdy mały podróżnik powinien też posiadać, swoją własną walizkę. Proponujemy kolorowe jeździki od Trunki, zwierzątka od Skip Hop czy unikalne i wyjątkowe walizki kabinowe od BGBerlin.

Nasz sklep internetowy z walizkami prowadzimy od 2012 roku. Od tego czasu ściśle współpracujemy z największym w Polsce serwisem rezerwacyjnym tanie-loty.pl. Serdecznie zapraszamy! Jeśli masz pytania zadzwoń do nas lub napisz. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zacznij podróże z Lotaro.pl